strona główna Warkoczyki

Warkoczyki

Warkoczyki to bardzo modna i wygodna fryzura, niesamowicie dodaje uroku i kobiecości. Cała fryzura polega na wplataniu włosów syntetycznych we włosy naturalne – jednocześnie tym sposobem je przedłużając i zagęszczając. Włosy naturalne powinny mieć minimalną długość 7cm. Wplatam sztuczne włosy bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, jedynie za pomocą specjalnego splotu, dlatego włosy naturalne się nie niszczą. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do gęstości warkoczyków, staram się aby było ich jak najwięcej, co zapobiega powstawaniu tzw. prześwitów. Ilość od 180-200sztuk – w zależności od ilości włosów naturalnych. Czas wykonania około 12 godzin.

Idealnie dobieram kolor włosów syntetycznych do włosów naturalnych. Bardzo modne są wszelkiego rodzaju kolorystyczne balejaże z warkoczyków. W jednym warkoczyku można połączyć kilka zbliżonych do siebie kolorów lub dwa ze sobą kontrastujące np. biało-czarne, czerwono-czarne itp. Po wykonaniu warkoczyków pomagam dobrać najkorzystniejsze fryzury w formie artystycznych splotów.

Posiadam duży asortyment włosów syntetycznych różnej długości i w szerokiej gamie kolorystycznej. Włosy z których wykonuję warkoczyki są najwyższej jakości. Wszystkie proponowane fryzury przetestowałam wielokrotnie na sobie.

Ukończyłam kursy w kraju i zagranicą, a także prywatną szkołę fryzjerską cały czas doskonaląc swoje umiejętności, aby zapewnić swoim klientkom jak najwyższy standard usług.

Pielęgnacja:

Warkoczyki myje się jak normalne włosy, najpierw delikatnie myjąc skórę głowy pomiędzy warkoczykami, a następnie myjąc warkoczyki, aby je odświeżyć. Należy używać specjalnego szamponu do warkoczyków, lub dobrego szamponu przeciw łupieżowego. Po umyciu przesuszyć ręcznikiem a następnie suszarką. Można stosować specjalną odżywkę ,która odżywia zarówno skórę głowy jak i włosy.. Warkoczyki można nosić około 3-4 miesięcy do czasu pojawienia się większych odrostów. Kosmetyki niezbędne do pielęgnacji warkoczyków znajdują się w naszym sklepie internetowym: www.afroshop.pl.

Zrób to sam:

Jeśli chcielibyście wykonać warkoczyki samemu możecie zakupić włosy syntetyczne do warkoczyków w naszym sklepie internetowym z włosami.