strona główna Rastaloki

Rastaloki

Rastaloki to bardzo efektowna i bardzo obecnie modna fryzura. Cała fryzura polega na wplataniu loków syntetycznych we włosy naturalne. Loczki zakłada się przy głowie za pomocą krótkiego warkoczyka, natomiast resztę włosów pozostawia się luzem, tworząc w ten sposób efekt pięknych loków. Loczki najładniej wyglądają na założone na krótkich włosach tj. od 15-30cm, ponieważ całe włosy można schować w splocie loczka. Loki wplatam bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, jedynie za pomocą specjalnego splotu, dlatego włosy naturalne się nie niszczą. Bardzo dużą uwagę przywiązuję do ilości założonych loczków, staram się aby było ich jak najwięcej, co zapobiega powstawaniu tzw. prześwitów. Czas wykonania około 8 godzin.

Idealnie dobiorę kolor loków syntetycznych do włosów naturalnych. Posiadam duży asortyment loków syntetycznych w szerokiej gamie kolorystycznej. Loki syntetyczne są wysokiej jakości. Wszystkie proponowane fryzury przetestowałam wielokrotnie na sobie.

Pielęgnacja:

Loki myje się jak normalne włosy, najpierw delikatnie myjąc skórę głowy pomiędzy warkoczykami, a następnie myjąc loki. Loki są bardzo mocno skręcone i nie należy się obawiać, że się rozplotą. Po umyciu przesuszyć ręcznikiem a następnie suszarką. Loki wystarczy poskręcać palcami uprzednio spyskując je specjalną odżywką. Loki można nosić około 3 miesięcy do czasu pojawienia się większych odrostów. Kosmetyki niezbędne do pielęgnacji loków znajdują się w naszym sklepie internetowym: www.afroshop.pl.

Zrób to sam:

Jeśli chcielibyście wykonać rastaloki samemu możecie zakupić loczki syntetyczne w naszym sklepie internetowym z włosami.