strona główna Przedluzanie

Przedłużanie

Innowacja w dziedzinie przedłużania!!!

Jedyna metoda sprawiająca, że włosy doczepiane wyglądają jak twoje własne. Przedłużenie w godzinę, a włosy można nosić nawet do roku!!!! Jedyna metoda zapewniająca efekt całkowitej jednolitości włosów poprzez zakładanie włosów przedłużanych na specjalnej silikonowej taśmie. Większość metod bazuje na zakładaniu pojedynczych pasm włosów-tak przedłużone włosy nigdy nie będą wyglądały jednolicie, zawsze będą widoczne pojedyncze pasma. W skutek tego włosy doczepione nigdy nie będą wyglądały naturalnie. Ponadto w większości innych metod włosy nie nadają się do ponownego założenia. Włosy na taśmie można nosić nawet do roku, jedynym warunkiem jest likwidacja odrostów co trzy miesiące poprzez wymianę taśmy oraz przestrzeganie zasad pielęgnacji.

Gwarancja!

Wszelkie ewentualne poprawki do pierwszego miesiąca są gratis!

Do zabiegu przedłużania włosy klientki powinny być odpowiednio przygotowane tj. podcięte lub wycieniowane, w przypadku włosów farbowanych, świeżo zafarbowane. Cena obejmuje tylko założenie włosów. Jakiekolwiek stylizacje fryzury poprzez cieniowanie i podcinanie leżą w indywidualnej gestii klientki.

Włosy naturalne przeznaczone do przedłużania są najwyższej jakości tzw. Remy Hair, których struktura podczas procesu obróbki chemicznej nie została naruszona – włosy posiadają łuskę dzięki czemu się nie plączą. Można je prostować, modelować, kręcić tak jak swoje naturalne włosy. Włosów nie można farbować dlatego bardzo istotna jest pierwsza konsultacja w celu dobrania odpowiedniego koloru.

Metoda uznana przez wielu najwybitniejszych specjalistów w dziedzinie przedłużania za najlepszą.

Na życzenie klientek wykonujemy również przedłużanie włosów za pomocą keratyny i microringów.

Pielęgnacja:

Do włosów przedłużanych należy stosować kosmetyki głęboko regeneracyjne do włosów suchych i zniszczonych, włosy powinno się często przeczesywać , spać tylko i wyłącznie w spiętych. Myć należy bardzo delikatnie, przed myciem koniecznie rozczesać, po myciu również. Obowiązkowa odżywka maska na końce, na całość odżywka w sprayu aby nie naruszyć łączeń. W zależności od wybranej metody włosy można nosić od 4 miesięcy – 1,5 roku oczywiście przy systematycznej likwidacji odrostów. Kosmetyki niezbędne do pielęgnacji włosów przedłużanych znajdują się w naszym sklepie internetowym: www.afroshop.pl.