strona główna Warkoczyki

Dready

Dready to bardzo oryginalna fryzura dla ludzi z charakterem. Cała fryzura polega na tapirowaniu kolejno wydzielonych sekcji włosów, a następnie przeszydełkowaniu wszystkich pojedynczych wystających włosków, aby nadać dreadowi odpowiednią strukturę i mocno go zbić. Wykonuję dready z włosów naturalnych nie krótszych niż 15cm, ponieważ włosy naturalne podczas tapirowania bardzo się skracają. Dready wykonuję bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Decydując się na dready trzeba się liczyć z tym, że jedyną droga pozbycia się jest ich ścięcie. Dreadów nie da się rozczesać.

Zajmuję się również przedłużaniem dreadów wykonanych z włosów naturalnych, włosami syntetycznymi. Idealnie dobiorę kolor włosów syntetycznych do włosów naturalnych. Posiadam duży asortyment włosów syntetycznych różnej długości i w szerokiej gamie kolorystycznej. Włosy syntetyczne którymi przedłużam dready są najwyższej jakości. Czas wykonywania 12-24 h rozłożone na dwa dni.

Proponuję również dready syntetyczne - gotowe zakładane metodą warkoczykową. Wyglądają bardzo efektownie przez cały okres ich noszenia tj. 3 miesiące, a co najważniejsze potem można je bardzo łatwo zdjąć bez uszczerbku na włosach naturalnych. Najlepiej, wyglądają założone na włosach krótkich tj. od 15-30cm, ponieważ całe włosy można schować w splocie dreada. Czas wykonania około 6 godzin. Wszystkie proponowane fryzury przetestowałam wielokrotnie na sobie.

Pielęgnacja:

Przy myciu dreadów zarówno naturalnych jak i syntetycznych, najpierw delikatnie myjemy skórę głowy pomiędzy dreadami, a następnie myjemy dready, aby je odświeżyć. Należy używać specjalnego szamponu do dreadów, lub dobrego szamponu przeciw łupieżowego. Po umyciu przesuszyć ręcznikiem a następnie suszarką. Można stosować specjalną odżywkę ,która odżywia zarówno skórę głowy jak i włosy. Dready z włosów naturalnych należy systematycznie dokręcać najlepiej przy pomocy specjalnego wosku do dredów. Kosmetyki niezbędne do pielęgnacji dreadów znajdują się w naszym sklepie internetowym: www.afroshop.pl.

Zrób to sam:

Jeśli chcielibyście wykonać dredy samemu najszybszą metodą jest zakupienie dredloków syntetycznych w naszym sklepie internetowym z włosami.